בית ספר למוסיקה

Drummer , המרכז למוסיקה ולימודי נגינה, החל את דרכו בשנת 2004 כבי"ס לתופים, ולימים התפתח והפך לבית ספר למוסיקה עם תנאי לימוד מהמובילים בארץ, ביה"ס נבנה לפי הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

בחדרי הנגינה תמצאו את כלי הנגינה הנדרשים, ציוד ואבזור ברמה הגבוהה ביותר ומחשב מקוון המאפשר גישה ישירה לחומרי לימוד חיצוניים.

Drummer המרכז למוסיקה ולימודי נגינה, מאפשר לך היום להתחיל ללמוד על הכלי שעליו חלמת. באווירה צעירה, עם מורים מקצועיים, ותוך חוויה אמיתית, תלמידי Drummer רוכשים את כל המיומנויות הדרושות כדי ליהנות ולנגן ברמה הכי גבוהה. לימוד נגינה בביה"ס מתקיים על מגוון כלים: תופים, פסנתר, גיטרה, בס, פיתוח קול, כלי הקשה, כלי נשיפה, ובכל הסגנונות: רוק, בלוז, פאנק, חסידי, ג'אז וקלאסי. הלימודים מתאימים לכל גיל (6 ועד בכלל) בנויים בצורה הדרגתית, ומותאמים לקצב של כל תלמיד, יכולותיו ושאיפותיו.
לימוד נגינה בביה"ס מתקיים באופן פרטני או בקבוצות קטנות של 2-4 תלמידים.

ב Drummer מורים מהשורה הראשונה, מקצוענים ומיומנים הפעילים בתעשיית המוזיקה הישראלית. בעזרת שיטות לימוד מתקדמות, אווירה פורה ויחס מדהים, מורי Drummer מלווים כל תלמיד משליטה בסיסית בכלי ועד לנגינה מורכבת הנותנת מקום לביטוי האישי של כל אחד.

Drummer הוא בית לכל שוחר מוזיקה, ולכל מי שבתוך תוכו חבוי אומן.

אתה מוזמן לחוות את ההנאה שבלימוד, אנחנו נוציא את המוזיקאי שבך

בואו לגלות את הכשרון שחבוי בכם

אנחנו כבר נדאג שתתחילו לנגן

השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו 03-9043303

    WhatsApp chat