לימוד פסנתר

לימודי פסנתר

לימוד פסנתר מתקיים פעם בשבוע בביה"ס ע"י צוות מורים מקצועי באווירה צעירה ודינאמית. לימוד פסנתר מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד, בנים ובנות בשיעורים פרטניים (אחד על אחד). אל תתפשרו על פחות כי מגיע לכם הטוב ביותר, בואו להתרשם! למי שעדיין אין כלי נגינה ניתן לשכור/ לקנות בביה"ס.

תכנית הלימוד מותאמת לרצונו של התלמיד: מוסיקה קלאסית, ג'אז, או שירים ומוסיקה קלה. לימוד פסנתר משלב קריאת אקורדים, אילתור, הבנה ריתמית והבנה תיאורטית. Drummer מכין אותך למבחנים, למבחני קבלה לבתי ספר כגון רימון והאקדמיה למוזיקה, ומגיש אותך בהצלחה. לימוד פסנתר מתאים לכל גיל ופותח פתח להכרת סוגים שונים של מוסיקה, להרחבת האופקים ולגיבוש טעמו המוסיקלי של התלמיד.

Drummer הוקם מתוך אהבה למוסיקה ולהנחלתה לאחרים. החזון שלנו הוא לספק חממה לכל שוחר מוסיקה, לספק את הידע התיאורטי והמעשי של לימוד נגינה, ויותר מכל לימוד בהנאה. אנו מאמינים שהנאה היא מרכיב חיוני ביותר להצלחה בלימוד נגינה.

התמדה ואימון יומיומי הינם אבני הבניין של לימוד נגינה. לעיתים אימון נתפס כקושי, אולם לימוד מקצועי יכול להיות מהנה ומאתגר על אף ה"קשיים" שנתקלים בהם במהלך הלימוד. לימוד מוסיקה הוא תהליך מהנה ומאתגר, יחד עם זאת דורש השקעה עבור מי שרוצה להגיע לדרגים גבוהים.

תפקידנו הוא לא רק ללמד כיצד לנגן על פסנתר אלא גם לחשוף את התלמידים למוסיקה חדשה, לסגנונות שונים ומגוונים, ולגרום לכם להתאהב בכלי דרך הלימוד. אחד היתרונות של הפסנתר הוא בהלחנה. מלחינים רבים משתמשים בפסנתר להלחנה מכיוון שבפסנתר ניתן לנגן צלילים רבים בו זמנית, ואז ניתן לדמות את התוצאה הסופית.

פסנתרנים מפורסמים בג'אז הם: ריי צ'ארלס, נינה סימון, סטיבי וונדר, ביל אוונס, בובי טימונס, הרבי הנקוק, קית' ג'ארת ובאד פאוול. כמו כן, משתמשים בפסנתר גם בפופ ברוק בקאנטרי במטאל ובבלוז. פסנתרנים מפורסמים במוסיקה קלאסית: מוצרט, בטהובן, שופן, שומאן, ליסט, ברהמס, צ'ייקובסקי, מנדלסון ורבים אחרים.

תמיד חלמת לנגן? מהיום יש לך כתובת! לימוד נגינה ב Drummer על כל הכלים ובכל הרמות.

בואו לגלות את הכשרון שחבוי בכם

אנחנו כבר נדאג שתתחילו לנגן

השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו 03-9043303

    WhatsApp צור קשר ב- Whatsapp