תלמידים ממליצים

כבר מהשיעור הראשון עם דרור ידעתי שעל החלום הזה אני לא מוותרת יותר

גלית פורמן, בת 42: בדראמר לומדים לנגן עם נשמה. כבר מהשיעור הראשון עם דרור ידעתי שעל החלום הזה אני לא מוותרת יותר. והרצון להיות טובה יותר ויותר רק הולך ומתעצם. מהסיבה הפשוטה.
זה עם משמעות וזה מהנשמה ולזה אין מחיר. נפלאים שאתם כולכם.
החזרתם את הדופק למוזיקה. זכות גדולה גבי. יאללה ממשיכים לכבוש עוד פסגות יחד. תודה.
גלית פורמן. מתופפת אופטימית.


 

המורים שבביה"ס אינם רק מורים מעולים, אלא גם אנשים איכותיים

עטרת כפיר, בת 17: אני התחלתי ללמוד אצל גבי לפני יותר מ- 8 שנים כשעוד כל האימפריה של ביה"ס לא הייתה קיימת. גבי הוכיח במשך השנים את אמינותו, מקצעיותו, חביבותו, ואת שאפתנותו.

בתור אחת שראתה את תהליך הקמת ביה"ס DRUMMER מקרוב יחסית, אני אכן יכולה להגיד שגבי והמורים שבביה"ס אינם רק מורים מעולים, אלא גם אנשים איכותיים שמדביקים אותנו,התלמידים,באהבתם ותשותקתם למוסיקה.
אני כבר יותר מ-8 שנים תלמידה בביה"ס של גבי וזאת עובדה לכך שיש לביה"ס הרבה מה להציע.


 

מצאתי מורה שהצליח להחזיק אצלי מעמד יותר מחודש

מאיה טל, בת 21: אחרי שורה של מורים לפסנתר... מצאתי מורה שהצליח להחזיק אצלי מעמד יותר מחודש!

מקצועי, יודע להתאים את עצמו לקצב ולצרכים השונים של התלמיד. יחס אישי ואדיב.

בית הספר הוא מקום חם ונעים שכיף להכנס אליו, אני מחכה לשיעור פסנתר כל שבוע ולא מפסיקה להתרגש.


 

גבי היקר, שיעורי התופים שלנו פתחו בפניי עולם חדש שלא הכרתי

איל בן אברהם, בן 28: גבי היקר, שיעורי התופים שלנו פתחו בפניי עולם חדש שלא הכרתי. אני מגלה כל פעם מחדש דבר או שניים שגורמים לי לרוץ למערכת ורק לתופף... אין לי מילים לתאר את הסבלנות שלך והיכולת שלך לקלוע בדיוק לנקודות המתאימות כדי לשפר אותי כתלמיד בפרט וכחובב מוסיקה בכלל. תודה רבה!


 

תמיד אהבתי תופים וחלום חיי היה ללמוד לתופף. דרור הגשים לי את החלום

רונן רגב, בן 36: OK אז ככה,

התחלתי ללמוד לתופף אחרי שהבן שלי אביב פרש בשיא והשאיר אחריו מערכת תופים איכותית, מבויישת ועצובה. חוץ מהמערכת ירשתי מבני גם את המורה שלו; דרור. תמיד אהבתי תופים וחלום חיי היה ללמוד לתופף. דרור הגשים לי את החלום בגדול, כי לשרוץ עם דרור בחדר 45 דקות וללמוד, לחיות ולדבר על מוסיקה - זה להגשים חלום. בעצם אני לא מגיע לשיעור פעם בשבוע, אלא לזמן איכות עם דרור... וכדי שכל האמור יקרה, גבי דואג להכל; בית-ספר מקסים, אחלה ציוד, חדרים אטומים וממוזגים וחיוך ענקי ותמידי.

אני מאחל לעצמי להמשיך עם דרור וגבי לתמיד. רונן רגב


 

אני מודה להם על האפשרות הנדירה הזאת. תודה

מיכל רייכמן, בת 22: זהירות זה מדבק!

כבר כמה שנים שאני מאוד רוצה ללמוד לנגן על פסנתר. יום אחד חזרתי מהעבודה ומצאתי שבתיבת הדואר שלי מבצבצת לה מודעת פרסומת לבית ספר למוסיקה בפתח תקווה. רגשותיי היו חצויים. מצד אחד עמד לו החלום הישן, ומהצד השני עמד גילי המופלג (22) והקשיים הכלכליים שלא הרפו מהשאלה האם אני יכולה להרשות זאת לעצמי? מה שהכריע בסופו של דבר הוא אתר האינטרנט שאליו נכנסתי כי "לראות לא עולה כסף" והכותרת על המסלול המיוחד למבוגרים כמו גם הזמינות שבית הספר הציע קנו אותי, אז התקשרתי והגעתי לשיעור ניסיון ומאז הכול היסטוריה...

מדובר במקום יחיד מסוגו, ביה"ס פשוט מכיל חדרים המאובזרים בכלים מן הטובים ביותר (ולמדתי בילדותי בכמה מקומות וביניהם הקונסרבטוריון...). כאשר מגיע סוף-סוף יום שלישי שהוא כמובן היום הטוב ביותר בשבוע שלי, ואני נכנסת אל תוך בית הספר אני מיד מתמלאת באנרגיה האדירה שלמקום הזה יש להציע, ובשפע. זה אולי יישמע קצת נדוש מצידי אבל זו האמת- פשוט אין דברים כאלה! גבי וצוות המורים לא רק מקצועיים הם הרבה מעבר. זה מתחיל בחיוך, עובר דרך השיעורים המותאמים לסגנון והרמה של קשת הגילאים הרחבה ב-Drummer ומסתיים בתוצאות המדהימות והמהירות וזאת מפי תלמידה שמפאת חסר פסנתר בביתה יכלה להתאמן בהזדמנויות שונות בעזרת הפסנתר שנמצא בבית הספר.

Drummer הוא המקום היחיד שאני מכירה שמגיעים אליו אנשים מכל הגילאים לקבל שיעורים מקצועיים אבל אני עדה לכך שלפני השיעורים, ביניהם, ואחריהם הם פשוט נשארים ב-Drummer ולו רק כדי לספוג עוד מהקסם של המקום, ואם לא דיי בזאת כדי להוכיח לי ולכם: למרות שבהתחלה תהיתי האם אני יכולה להרשות זאת לעצמי, היום אני בטוחה שאני לא יכולה להרשות לעצמי שלא! ואם יש לכם זיקה למוסיקה אז גם אתם לא!

לקח לי פחות מחודש של לימודי פסנתר ב-Drummer כדי לדעת שאני רוצה עוד מביה"ס ונרשמתי בנוסף לשיעורי פיתוח קול אצל אלין מלול. החוויה מעצימה באופן שקשה לתאר במילים והביטוי הכי קרוב הוא תענוג צרוף. על השיעורים שלי איתה נאמר המשפט "הזמן טס כשנהנים". הכישרון והיכולת לזהות את מה שעומד מאחורי הקול והוא הרגש יחד עם הידע המקצועי הם שילוב של תכונות שכמעט ואין דומה לו, ונפלה בחלקי הזכות ללמוד אצל אלין שהיא מורה ואדם נפלא שניחן בשניהם.

זה כמעט מובן מאליו אבל אף פעם לא מיותר לציין עד כמה אני מודה להם על האפשרות הנדירה הזאת. תודה!


 

דרור הופך כל שיעור משיעור של לימוד במשך 45 דקות, לחוויה מטורפת

שקד אדל, בת 17: אני לומדת תופים במשך 4 שנים. מהשיעור הראשון שלי עם גבי ידעתי שאני ממשיכה לתמיד. גבי נתן לי תחושת ביטחון על המערכת כאילו שהתופים זה כלי שהומצא במיוחד בשבילי. בהמשך, גם כשדרור התחיל ללמד אותי החוויה לא פסקה! אני מגיעה לסטודיו פעם בשבוע, באופן קבוע במשך 4 שנים, כל פעם ל-שיעור של 45 דקות- אלו הן ה- 45 דקות שאני הכי אוהבת!! השיעורים מותאמים לכל אחד באופן אישי ודרור הופך כל שיעור משיעור של לימוד במשך 45 דקות, לחוויה מטורפת שמרגישה לך כאילו עברו רק 2 דקות.
"הזמן עובר מהר כשנהנים"- אין ספק שהמשפט הזה נכתב על בי"ס DRUMMER!!


 

אחד מביה"ס המוצלחים ביותר בארץ, וראיתי כמה...

חיים טובלוביץ', בן 18: אני מנגן כמעט 8 שנים, התחלתי עם מורה פרטי שהיה לי סבבה איתו, למדנו מאפס במשך 5 שנים את היסודות והטכניקה והכרת כל התופים, אך בשלב מסוים הרגשתי שמשהו חסר לי, זה לא זה, ואני לא סתם משקיע כמו מטורף ומתאמן המון, הגעתי למסקנה שצריך להתקדם שלב ולחפש משהו אחר, בוקר בהיר רכבתי על האופנים (סיפור אמיתי), כנראה שלא הייתי מרוכז ופשוט התהפכתי עם האופנים, נפלתי על ספר דפי זהב, התחלתי לחפש שם מורה לתופים עד שראיתי את ביה"ס DRUMMER, קבעתי שיעור נסיון, אני זוכר את היום הראשון שנכנסתי, מאז (3 שנים) ועד היום אני רק מחכה לשיעור תופים. כמה שינוי, הבנת המוזיקה, נגינה אחרת לגמרי שלמדתי פה בזכות המורה היקר, אלי מנשה. החיבור שלנו ביחד, כל ההרכבים שניגנתי איתם הבחינו בשינוי שמתרחש ושאלו מה קורה, הבאתי להם את השם אלי מנשה, דברו איתו! וגבי כמובן רק מוסיף לכל ההתנהלות של המקום, מה שיש לי להגיד- אחד מביה"ס המוצלחים ביותר בארץ, וראיתי כמה... שווה לבוא!


 

ככה זה בדראמר. מי שאיתנו מחייך ויש סיבה

קייט אברמסון, בת 31: איך אפשר לתאר את בית הספר "דראמר" בשתי מילים? בעצם זה די פשוט. בית הספר דראמר הוא סיבה לחייך.
אני אדם פסימי וממורמר מטבעו שלא מפספס אף הזדמנות להתעצבן, להילחץ ולהתבאס ממה שהחיים מציעים לו. ב"דראמר" התברר לי חיש מהר: לא בבית הספר הזה. כאן זה פשוט בלתי אפשרי.
"דראמר" הוא מקום צבעוני, תוסס ופועם, אבל גם מאוד נינוח וביתי. וזאת בזכות האנשים שמאכלסים את הבית.
כל המורים הם מקצוענים בתחומם ונגנים מעולים, אבל בו בזמן הם נגישים וחמים להפליא, חברמנים אמיתיים שמעניקים המון תמיכה, מעודדים ומדרבנים. לכן מי שנכנס למקום, מיד מרגיש בבית ונהיה חלק ממשפחה מדליקה.
השיעור שלי ב דראמר מתחיל בשעה מאוחרת יחסית. בדרך כלל בשעות האלה אני כבר מותשת אחרי יום ארוך, מעצבן, מלחיץ ומבאס. אבל רק מהמחשבה על השיעור תמיד נמרח לי על הפרצוף חיוך דבילי ביותר ומאושר לא פחות.
כי ככה זה בדראמר. מי שאיתנו, מחייך. יש סיבה.


 

דראמר עזרו לי להגשים חלום ישן - לנגן בפסנתר

נמרוד כהן, בן 30: דראמר עזרו לי להגשים חלום ישן - לנגן בפסנתר.
תמיד כיף להגיע לשיעור והאווירה המשפחתית היא אחת מסודות הקסם של המקום.
ממליץ לכל הילדים בנפשם להגיע ולהתנסות.


 

בואו לגלות את הכשרון שחבוי בכם

אנחנו כבר נדאג שתתחילו לנגן

השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו 03-9043303

    WhatsApp chat