החזון שלנו

החזון שלנו הוא לספק חממה ובית פורה מקצועי ומהנה לכל אוהב מוסיקה. היעוד שלנו הוא להעצים ולהגביר את המודעות לתרבות המוסיקה ולספק את הידע המקצועי של לימוד נגינה.

אחת המטרות של Drummer היא לספק לתושבי פתח תקווה והסביבה בית שני ומקום לגדול איתו, ולהפוך כל תלמיד לנגן מקצועי ומדוייק.

מוסיקה היא הנאה - אנו מקפידים על כך. מאז ומתמיד מוסיקה מצליחה לעורר בנו השראה להפיח רוח חיים. החשיפה היומיומית למוסיקה בתקשורת: רדיו, מופעים וטלוויזיה, אשר מגלים יותר ויותר מעורבות הקשורה למוסיקה ואמנות, חושפת את הדור הצעיר לשפע התרבויות של המוסיקה וכלי הנגינה ומעוררת בו את הרצון והחשק להיות חלק ממנו.

לימוד נגינה מקנה לתלמיד ערך מוסף. מאימון יומיומי הוא לומד את ערך ההתמדה. מהאזנה לתפקידים ולמוסיקה הוא לומד להקשיב, מחשיפה לז'אנרים וסגנונות מוסיקליים שונים הוא רוכש השכלה מוסיקלית. ומהניגון עצמו הוא לומד את ערך ההנאה הצרופה של הנגינה. שיעורי מוסיקה, אימון, וכל הזמן שכרוך בנגינה הינם חיוניים יותר מאשר בהייה בטלוויזיה ושריפת זמן מול מסך המחשב.

מחקרים מראים כי העיסוק במוסיקה משפר את יכולת ההבעה העצמית ואת התקשורת הבינאישית כמעט בכל קבוצת גיל. לימוד נגינה מפתח את החשיבה המרחבית, משפר הישגים בקריאה ובמבחנים מילוליים ומפתח כישורי קואורדינציה ומוטוריקה גסה ועדינה. כשאנו מאזינים למוסיקה, יכולת הקליטה והלמידה שלנו משתפרת ואנו הופכים רגועים יותר.הנגינה בכלים מהווה ערוץ תקשורת נוסף וייחודי המאפשר ביטוי עצמי וביסוס ביטחון עצמי בקרב בני נוער.

שאלות דומות נשאלות בקרב תלמידים חדשים: " תוך כמה זמן אדע לנגן? או כמה זמן צריך ללמוד?". התשובות לשאלות הללו הן אינדיבידואליות, מכיוון שכל תלמיד מגיע עם מטרה אחרת, עם ציפייה שונה ועם רקע אחר. ישנם תלמידים שרוצים להתמקצע, ללכת למגמות מוסיקה וללהקות צבאיות, ישנם המעוניינים להעשיר את הידע המוסיקלי, וישנם שרוצים לדעת לנגן להנאתם- כל המטרות לגיטימיות, צריך להבין איפה אתם בתמונה ולאן אתם מכוונים.

לעיתים השאיפות משתנות באמצע הדרך, תלמיד שהתחיל לנגן להנאתו מגלה עניין רב בלימוד ותוך זמן קצר מבין שהוא רוצה ללמוד יותר לעומק. אין חשיבות לגילכם, לעיסוקכם, או לרקע המוסיקלי שלכם- מותר לכם ללמוד לנגן ואף יותר מכך, מומלץ! מוסיקה עושה לנו טוב, מרגיעה,משנה את מצב הרוח ומזיזה את גופנו בקצב מסוים. לימוד נגינה הוא ענין אישי וכל אחד מחליט עד כמה רחוק הוא מוכן ללכת.

תמיד חלמת לנגן? מהיום יש לך כתובת! לימוד נגינה ב Drummer על כל הכלים ובכל הרמות.

בואו לגלות את הכשרון שחבוי בכם

אנחנו כבר נדאג שתתחילו לנגן

השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו 03-9043303

    WhatsApp צור קשר ב- Whatsapp